MENU

Kontakt

 • Základní škola Lipenec, okres Louny
  Lipenec 119
  440 01 Louny
 • 415 696 249
 • Schůzka zákonných zástupců

  16.10.2018

  Dne 1. 11. 2018 se koná od 16:00 hodin schůzka pro zákonné zástupce žáků, kteří v letošním školním roce 2018/2019 ukončují základní vzdělávání a budou podávat přihlášky na střední školy (ZŠ Lipenec učebna 6. třídy).

 • Projekt 72hodin pod názvem "Šampioni na zahradě"

  Projekt 72hodin pod názvem "Šampioni na zahradě"

  15.10.2018

  V rámci projektu 72hodin pod názvem "Šampioni na zahradě" žáci z druhého stupně vysadili na školním pozemku ovocné stromy. Do galerie Projekt 72hodin pod názvem "Šampioni na zahradě" byly přidány fotografie.

 • Přednáška - PČR Louny

  Přednáška - PČR Louny

  8.10.2018

  Dne 4.10. 2018 se zúčastnili žáci  4. - 9. třídy ZŠ Lipenec přednášky dopravní Policie ČR Louny. Žáci si v rámci prevence zopakovali nejen pravidla silničního provozu z pozice chodce, cyklisty, ale i jako samotného účastníka a mnoho dalšího zajímavého a podstatného na co bychom neměli zapomínat. Přednáška byla jako vždy velice zdařilá a pro žáky přínosná. Děkujeme dopravní PČR Louny a těšíme se na další spolupráci. Do galerie Přednáška - PČR Louny byly přidány fotografie.

 • Výtvarná výchova

  Výtvarná výchova

  5.10.2018

  Výročí vzniku ČSR si připomínáme i v rámci hodin výtvarné výchovy. Do galerie Výtvarná výchova byly přidány fotografie.

 • Výroba podzimníčků

  Výroba podzimníčků

  5.10.2018

  Výroba podzimníčků je v plném proudu. Zapoj se i ty a pochlub se podzimníčkem na výstavě v 1. patře. Do galerie. Výroba "Podzimníčku" byly přidány fotografie.

 • Badatelský klub

  Badatelský klub

  5.10.2018

  Další setkání členů badatelského klubu bylo ve znamení sopek. Jedna sopka se dostala do fáze erupce. Do galerie Badatelský klub byly přidány fotografie.

 • Putovní výstava – 100 let od vzniku samostatného Československa

  Putovní výstava – 100 let od vzniku samostatného Československa

  1.10.2018

  V letošním roce slavíme 100 let od vzniku samostatného Československa.  Žáci z druhého stupně ZŠ navštívili dne 27. 9.  2018 výstavu věnovanou tomuto výročí v obchodním centru Most. Výstava na 16 panelech mapuje především situaci vzniku Československa u nás, v Ústeckém kraji kolem roku 1918. Jedná se o období na konci 1. světové války, kdy všude panovala bída, nedostatek potravin, epidemie španělské chřipky a nikdo příliš nedokumentoval tehdejší situaci. Výstava je souborem vzácného fotografického materiálu z muzeí našeho kraje. Výstavu jsme si nejprve prohlédli. Následně se žáci rozdělili do skupin a měli za úkol vyhledat na panelech odpovědi na otázky v pracovním listu. Do galerie Putovní výstava – 100 let od vzniku samostatného Československa byly přidány fotografie.

 • Badatelský klub

  Badatelský klub

  25. 9. 2018

  Badatelský klub je v plném proudu. Už umíme základy práce s mikroskopem, prozkoumali jsme Údolí Hasiny a zjistili, proč se vodoměrky udrží na hladině vody.Do galerie Badatelský klub byly přidány fotografie.

 • Projekt Afrika

  20.9.2018

  Žáci z 2. stupně ZŠ Lipenec se zúčastnili výtvarého projektu "Afrika" v lounské knihovně. Jeden výkres byl natolik zdařilý, že byl vybrán porotou pro tisk pohlednice. Gratulujeme!

 • Interaktivní počítačová výstava

  Interaktivní počítačová výstava

  Dne 14. září se žáci z druhého stupně vypravili do Oblastního muzea v Lounech na putovní výstavu historických počítačů RETROGAMING. Žáky zaujaly u nás nejrozšířenější počítače (od počátků do poloviny 90. let minulého století), ale především herna s historickými počítači, herním automatem i s moderními PC s emulátory – se zhruba 350 hrami. Žáci tak měli jedinečnou možnost shlédnout dnes již „počítačový pravěk“ - ověřit si tak své znalosti z oblasti historie výpočetní techniky a „zapařit si “ dříve velké herní hity, z nichž si řada z nich zachovala svou hratelnost dodnes.Do galerie Interaktivní počítačová výstava byly přidány fotografie.

 • Soutěž pro naší školu za podpory žáků a rodičů

  Vážení rodiče, rádi bychom se s vaší pomocí zúčastnili soutěže nazvané „Domestos pro školy 2018". Soutěž probíhá v termínu od 1. 10. do 31. 12. 2018. Již nyní, ale můžete školu podpořit účtenkami z nákupu všech produktů značky *Domestos*. Za tímto účelem je v prvním patře  papírová krabice označena *Domestos*, do které mohou žáci vhazovat účtenky. Děkujeme

 • Třída plná pohody

  Třída plná pohody

  V pátek 7. září se žáci 6. třídy účastnili adaptačního programu Třída plná pohody. Pod vedením V.M. se žáci učili vzájemné komunikaci, toleranci, dobrým vztahům mezi sebou. Žáci zažili spoustu zábavy, nejvíce se jim líbili společné hry. Do galerie Třída plná pohody byly přidány fotografie.

 • Nabídka zájmových činností/klubů ve školním roce 2018/2019

 • Zahájení školního roku 2018/2019

  Zahájení školního roku 2018/2019

  Do galerie Zahájení školního roku 2018/2019  byly přidány fotografie.

 • Fotogalerie oslav 80 let výročí od otevření školy

 • Školní výlet do Prahy a pasování žáků

  Školní výlet do Prahy a pasování žáků

  Žáci 9. třídy vyrazili v úterý 26. 6. na třídní výlet do pražské ZOO. Z Rašínova nábřeží jsme jeli lodí a užívali jsme si krásných výhledů na pražské památky. Počasí nám přálo, výlet se všem líbil.  28. června v dopoledních hodinách byli žáci 8. třídy pasováni na deváťáky. Pasování předcházeli soutěže, které si pro žáky 2. stupně připravili současní žáci 9. třídy. Do galerie Školní výlet do Prahy a pasování žáků byly přidány fotografie.

 • Aktualizace údajů

  Data z programu aSc Rozvrhy byla aktualizována
 • Děti malují pro Konto Bariéry

  Děti malují pro Konto Bariéry

  Děti ze školní družiny se zúčastnily další výtvarné soutěže, tentokrát v rámci projektu Děti malují pro Konto bariéry na téma "Moje oblíbená pohádka."Do galerie "Děti malují pro Konto Bariéry" byly přidány fotografie.

 • Školní výlet do Plzně

  Školní výlet do Plzně

  V úterý 26.6. jeli žáci 2. stupně na školní výlet do Plzně. Navštívili jsme Zoo a Dinopark, užili si slunečného počasí, dozvěděli se spoustu nového o prehistorických zvířatech, shlédli film v 3D kině a prošli celou zoologickou zahradu. Výlet se nám krásně vydařil a všichni jsme přijeli domů plni zážitků. Do galerie Školní výlet do Plzně byly přidány fotografie.

 • Oslavy 80 let výročí od otevření školy

  Oslavy 80 let výročí od otevření školy

  V sobotu dne 23. června 2018 ožila Základní škola v Lipenci ruchem. Krátce po 10. hodině přicházeli do budovy hosté, aby si prohlédli školu. Ve třídách jste mohli shlédnout staré lavice, „Slabikář, Matematiku aj…“ Současní žáci se ochotně ujali návštěvníků a prováděli je školou. Příchozí mohli nahlédnout do tříd, nad původními školními pomůckami, dokumenty, plakáty a fotografiemi zavzpomínali na svá školní léta. Ve 13:00 hodin byl zahájen kulturní program na školním hřišti. Přivítání se ujala ředitelka školy Mgr. Markéta Loulová a moderátorka, zpěvačka Daniela Šinkorová. Všichni zúčastnění pak společně sledovali program žáků naší školy, v němž se střídalo vystoupení školního baletu, pěveckého sboru a divadelního vystoupení. Dalšími zúčastněnými byli Standa Hložek, paní Zuzana Bubílková aj.. Sobotní den byl o vzpomínání a setkávání. Zájemci měli možnost posedět, občerstvit se a zaposlouchat se do písniček. Děkujeme obci Lipno za pomoc při organizaci oslav. Do galerie Oslavy 80 let výročí od otevření školy byly přidány fotografie.

stránka:

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná