• Pasování osmáků na deváťáky

• 24.6.2021

Do fotoalba byla přidána nová galerie Pasování osmáků na deváťáky.

Dne 23. 6. proběhlo na naší škole v rámci sportovního dne také pasování osmáků na deváťáky, naši absolventi si pro ně nachystali různé záludnosti, které museli po slepu poznat. Dále si vylovili svůj poklad ze slizu, ochutnali bonbonky se speciální příchutí, lahodný tajemný nápoj a nakonec dostali šerpu, medaili a byli pasováni na deváťáka.

• Školní výlety

• 23.6.2021

Do fotoalba byla přidána nová galerie Školní výlet.

V úterý 6. třída v rámci svého školního výletu navštívila Chmelařské muzeum v Žatci. Žákům se interaktivní prohlídka velice líbila, zvláště promítání krátkých filmů o chmelu a jeho pěstování, prohlídka a osahání originálních exponátů a vlastní šifrovací hra, ve které žáci v týmech plnili zadané úkoly, a odměnou jim byl poklad ze zakódované truhlice. Pro nepřízeň počasí zůstala 9. třída ve škole. Hrála společenské hry a svůj čas si zpestřila pizzou a dobrým filmem. 7. třída zavítala do kina v Lounech, 8. třída se 4. a 5. třídou se rozjela do Oblastního muzea Louny. Stručně řečeno, pestrý den výletů na Základní škole v Lipenci.

• Cesta do pohádkového světa

• 23.6.2021

Do fotoalba byla přidána nová galerie Cesta do pohádkového světa.

Plánovali jsem si cestu do pohádkového světa. Konec školního roku, konec učení, chtěli jsme si hrát. A moc jsme se všichni těšili. Jenže příroda se spikla proti nám. Jak se asi Mařence a Jeníčkovi bude loupat perníček na zahradě, když se z nebe spouští provazy vody? Nevzdali jsme to. Přeměnili jsme budovu školy na pohádkový svět. Od přízemí do patra vedla cesta s 15ti zastávkami u známých pohádek. 15 zastávek, 15 úkolů, 15 písmenek, které dohromady daly tajenku. Kdo ji rozluštil první, vydal se hledat poklad. Pokladem byly samé sladkosti. Připomněli jsme si známé pohádky, které jsme z části odvyprávěli, některé i zahráli. Škoda, že na pečení buřtů nebyl prostor. Uvnitř to nešlo a z venku nás vyhnal déšť. Ale i tak jsme si užili spoustu legrace. Déšť nám přece konec roku nezkazí. Teď už se všichni můžeme těšit na prázdniny.

• Atletika ve školní družině

• 18.6.2021

Do fotoalba byla přidána nová galerie Atletika ve školní družině.

V rámci pohybových aktivit školní družiny se uskutečnilo atletické odpoledne, jehož součástí byly disciplíny jako vrh koupí, skok do dálky z místa a překážkový běh. Výkony všech dětí byly po distanční výuce chvályhodné, proto všechny dostaly sladkou odměnu a ti nejlepší upomínkové předměty. Odpoledne se zdařilo i díky pěknému počasí.

• Podatelna školy Základní škola Lipenec, okres Louny Lipenec č.p. 119 440 01 Louny Úřední hodiny: PO - PÁ od 8:00 - 14:00 hodin
      • ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ VLČEK & PARTNERS S.R.O. K RUKÁM POVĚŘENCE PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ JUDr. TOMÁŠE VLČKA NA ROUDNÉ 443/18, PLZEŇ 301 00 TEL. +420 602 627 213 EMAIL DPO@AKVLCEK.CZ