• Preventivní program

• 8.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Preventivní program.

Dne 7.6.2022 jsme s chlapci 2. stupně ZŠ Lipenec navštívili v rámci prevence Středisko výchovné péče v Pšově. Návštěva a přednáška byla velice přínosná a zkušenosti z praxe byly obohacující, jak pro pedagogy tak pro žáky.

• Pasování na čtenáře

• 7.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Pasování na čtenáře.

Dne 7.6. 2022 jsme se s celou třídou prvňáčků vydali do Loun na poslední návštěvu knihovny v letošním školním roce. Na děti čekala knihomolka Jolka s Dobroslavem Sečtělým, kteří je slavnostně pasovali na čtenáře. Děti přečtením krátké ukázky z pohádek dokázaly, že se již staly opravdovými čtenáři. Naši výpravu jsme zakončili návštěvou cukrárny a zábavou na hřišti.

• Klub logických a deskových her

• 7.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Klub logických a deskových her.

V pondělí proběhla poslední letošní hodina Klubu logických a deskových her na druhém stupni. Žáci ji ukončili detektivní hrou i hledáním logických řad, vysloužili si tak diplom a sladkou odměnu.

• Práce ve školní družině

• 6.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Práce ve školní družině.

Během výuky a hraní ve školní družině děti nezapomínají ani na své nejmilejší.Jaro je v plném proudu a lučního kvítí stále více. Vlčí mák děti inspiroval k výrobě pohádkové postavičky Maková panenka.

• Dětský den šesťáků

• 3.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Dětský den šesťáků.

V rámci svátku všech dětí jsme si v šesté třídě během matematiky trochu promíchali role a některé děti si zahrály na paní učitelku či pana učitele matematiky. Svého úkolu se zhostily velmi zodpovědně a připravily pro své kamarády a kamarádky samostatnou i skupinovou práci, společnou slovní úlohu a nezapomnělo se samozřejmě ani na matematické hrátky. Na závěr jsme se odměnili ke svátku dětí jak jinak než sladkou dobrotou!

• Den dětí ve školní družině

• 3.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Den dětí ve školní družině .

Mezinárodní den dětí se každoročně slaví 1. června. Na tento den byly pro děti ze školní družiny připraveny na zahradě školy nejrůznější soutěže a hry pro zábavu a pobavení, za které následně soutěžící získávali sladké odměny. Odpoledne se vydařilo a dětem se moc líbilo.

• Výstava - modely aut

• 2.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Výstava - modely aut.

Dne 1.6.2022 na Mezinárodní den dětí předvedl pan Árvay žákům 1.- 5. ročníku modely aut, které sám vyrobil. Některé součástky vyrobil sám, jiné koupil. Modely na dálková ovládání vyrábí v poměru 1:43. Je to finančně náročný koníček. Model hasičského auta Scania by vyšel na cca 60 - 100 000 Kč. Cena se skládá ze součástek, ale také z jeho práce, která na tomto autě trvala 4 - 5 měsíců. Děkujeme za výklad a ukázku.

• Povinně zveřejňované informace - Kontakty

• Lipenec 119 440 01 Lipno 44001 Lipno Czech Republic
      • Elektronická adresa: https://zs-lipenec.edupage.org
      • Ředitelka školy Mgr. Markéta Loulová telefon č.: 739 456 436