Nová galerie Mateřská škola se loučí s předškoláky.
Ve čtvrtek 18. 6. 2026 proběhlo v MŠ závěrečné vystoupení dětí. Odpolední program zahájilo hudební a taneční představení dětí z MŠ. Poté následovalo rozloučení s předškoláky, kdy každý budoucí školák obdržel šerpu a dárek na památku. Pro rodiče a děti bylo připraveno bohaté občerstvení ze školní jídelny v podobě chutných pomazánek a zákusků.