• Školní kolo Hejtmanova poháru

• 27.2.2020

Rozjeli jsme školní kolo Hejtmanova poháru. Zatím ti mladší porážejí starší. Mezi děvčaty dosáhla nejlepšího času Valentýna ze VI. třídy a mezi chlapci vede Luboš ze VII. třídy. Nic není ovšem ztraceno. Překážkovou dráhu si postavíme do konce školního roku ještě několikrát. Do galerie Školní kolo Hejtmanova poháru byly přidány fotografie.

• Biologická olympiáda

• 27.2.2020

Školní kolo biologické olympiády bylo poznamenáno velkou nemocností. Do okresního kola postupují Tereza ze VI. třídy, Vendulka ze VII. třídy a Eva z VIII. třídy.Do galerie Biologická olympiáda byly přidány fotografie.

• Okresní kolo OVOV

• 27.2.2020

Dne 25.2.2020 jela početná výprava z naší školy na okresní kolo OVOV. Do předposlední disciplíny to vypadalo na medailové umístění družstva. Během prvních disciplín jsme se drželi na 2. místě. Bohužel v konečném hodnocení jsme klesli na místo čtvrté. I to je vzhledem ke konkurenci velkých škol úspěch.V jednotlivcích se nejlépe dařilo Matyášovi a Martinovi, které díky svým výkonům postupují do krajského kola. Do galerie Okresní kolo OVOV byly přidány fotografie.

• Výtvarné tvoření ve školní družině

• 13.2.2020

I když jsme si letošní zimy zatím neužili, tak jsme si ji alespoň namalovali a vyhotovili tučňáky na ledové kře.Také jsme si zhotovili karnevalové škrabošky a namalovali svoji oblíbenou karnevalovou masku. Do galerie Výtvarné tvoření ve školní družině byly přidány fotografie.

• Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

• 13.2.2020

V úterý 11.2. se naše škola jako každý rok zúčastnila okresního kola olympiády v anglickém jazyce. Letos za nás bojoval Matouš z 9. třídy, který si ve velké konkurenci ostatních škol okresu Louny vybojoval 16. místo. Matoušovi za reprezentaci školy děkujeme. Do galerie Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce byly přidány fotografie.

• Kouzelná planeta - expedice Borneo

• 7.2.2020

Ve čtvrtek 6.2.2020 jsme se vydali se žáky 7. třídy na ostrov Borneo a to prostřednictvím cestovatelky Kateřiny Motani, která poutavým způsobem vyprávěla o svých cestách po ostrově, seznámila nás s tamní faunou a flórou, zvyky a kulturou místních obyvatel a nakonec jsme si odnesli za správné odpovědi i hezký dárek. Do galerie Kouzelná planeta - expedice Borneo byly přidány fotografie.