• 2. kolo školské futsalové ligy

• 16.12.2019

Dne 13.12.2019 jsme v krásné sportovní hale v Teplicích odehráli 2. kolo školské futsalové ligy. Soupeř měl tým složený z aktivně hrajících fotbalistů a jejich bohaté zkušenosti a způsob hry nám byly příkladem. I když naši kluci byli víceméně ze svého výkonu zklamáni, odvedli dobrý kus práce a odvezli si pěkný zážitek.Do galerie 2. kolo školské futsalové ligy byly přidány fotografie.

• Čertovský rej nejen ve školní jídelně

• 6.12.2019

Dne 6. 12. 2019 bylo  ve škole po roce znovu rušno a to díky návštěvě pekelných mocností. Děti si pro Mikuláše připravily básničku či písničku a v druhé třídě dokonce i taneček. Ze školní jídelny se ozývají kuchařky, že čerti napadli kuchyň. Žáci za statečnost u svačin ve školní jídelně byli obdarováni sladkostmi. Kuchařky jídelnu ubránily a poslaly čerty zpět do své pekelné říše. Tak zase za rok. Do galerie Čertovský rej nejen ve školní jídelně byly přidány fotografie.

• Divadlo v Mostě

• 6.12.2019

Ve čtvrtek 5.12. odjeli žáci 9. třídy do divadla Most, kde se odehrálo krásné představení Mauglí, ve kterém hraje žák naší školy a jejich spolužák Honza. Během představení Honza vystřídal několik rolí a kostýmů, tančil a zpíval a musíme jej velice chválit. Tančí, zpívá a hraje mu to opravdu skvěle! Do galerie Divadlo v Mostě byly přidány fotografie.

• Stromeček VHVáček

• 2.12.2019

Žáci 3. a 4. třídy se zapojili do výtvarné soutěže Stromeček VHVáček.  V rámci pracovního vyučování a výtvarné výchovy vytvořili společné kolektivní dílo. Všechny výtvarné práce budou zveřejněné na FB stránce VHV, kde je možné hlasovat o nejhezčí výtvarné dílo. Více informací najdete na letáčku. Do galerie Stromeček VHVáček byly přidány fotografie.

• Školní kolo olympiády v českém jazyce

• 29.11.2019

Minulý týden se uskutečnilo školní kolo olympiády v českém jazyce. Soutěž je určena pro žáky 8. a 9. ročníků. Olympiáda se skládá ze dvou částí - gramatické a slohové. Na 1. místě se umístila Kateřina Žočková, na 2. Valentýna Obzinová. 3. a 4. místo se stejným počtem bodů získaly Miroslava Šeráková a Anna Vondráčková. Všechny žákyně jsou z 8. třídy a první dvě postupují na okresní kolo, které se uskuteční v lednu 2020 v Žatci. Blahopřejeme.

• Recyklohraní ve školní družině

29.11.2019

V průběhu měsíce listopadu pracovali starší žáci ze školní družiny na dalším úkolu z projektu Recyklohraní, do kterého jsme se v rámci ŠD zapojili i v tomto školním roce. Tentokrát se jednalo o badatelský úkol, kterým nás provázeli Dlouhý, Široký a Bystrozraký a který byl zaměřen na červený kontejner na použité elektrospotřebiče. S panem Dlouhým jsme zjišťovali vzdálenost k nejbližšímu kontejneru, s panem Širokým objem nádoby a její rozměry, a co vše se do ní vejde. S panem Bystrozrakým jsme si připomněli, co do červeného kontejneru patří a co nepatří. Do galerie Recyklohraní ve školní družině byly přidány fotografie.