• Nařízení Vlády ČR - kulturní akce

• 10.3.2020

Z důvodu nařízení Vlády ČR se přesouvá termín Absolventského plesu. Nové datum bude známo až po ukončení nařízené karantény. Vstupenky zůstávají v platnosti.

• Projekt - Advokáti do škol

• 9.3.2020

Dne 6.3.2020 k nám zavítal v rámci projektu ADVOKÁTI DO ŠKOL Mgr. Bc.Michael Kis, advokát, který žáky druhého stupně seznámil s problematikouadvokacie a práva obecně. Přednášel nám o záludnosti půjček a dluhovépasti, o možnostech osobního bankrotu či exekuce, ale také o autorskýchprávech a bezpečnosti na internetu. Své vyprávění zpestřil i příběhy zesvé patnáctileté právnické praxe. Do galerie Projekt - Advokáti do škol byly přidány fotografie.

• PROJEKT SVĚT PENĚZ

• 9.3.2020

Žáci druhého ročníku si v hodině matematiky zahráli na obchodníky. Jedni byli prodejci, druzí kupující. Učili se sčítat konečnou cenu nákupu, připravit si správný a co nejpřesnější finanční obnos. Měli také za úkol, kontrolovat si, zda jim prodávající správně vrátil a neošidil je. Dařilo se jim celkem dobře. Do galerie PROJEKT SVĚT PENĚZ byly přidány fotografie.

• Lyžařský výcvik - Smržovka, pokračování

• 6.3.2020

Jeden den nám počasí nepřálo, ale neodradilo nás. Navštívili jsme továrnu s výrobou krásných dřevěných hraček, zrelaxovali svá těla v libereckém bazénu a po večeři se věnovali společenským hrám. Následně se počasí umoudřilo, napadl čerstvý sníh a naše parta pokračovala v plném nasazení. Někdo se ještě nenaučil zavazovat tkaničky, ale pokroky v lyžování udělali všichni. Do galerie Lyžařský výcvik - Smržovka byly přidány fotografie.

• Preventivní program - Veselé zoubky

• 3.3.2020

Dne 2. 3. 2020 se žáci 1. - 3. třídy zúčastnili preventivního programu Veselé zoubky. V rámci tohoto programu se žáci dozvěděli, jak se mají správně starat o svůj chrup. Zábavnou a hravou formou plnili různé úkoly, poslechli si naučnou pohádku a v závěru programu obdrželi praktické dárečky, sloužící k udržování čistého chrupu. Společnosti DM tímto moc děkujeme. Do galerie Preventivní program - Veselé zoubky byly přidány fotografie.

• Lyžařský výcvik - Smržovka, první dny

• 2.3.2020

Příjezdem do Smržovky jsme se po vydatném obědě a ubytování  vydali poohlédnout po krásách okolí našeho penzionu. 1.den pobytu pouze zábava, koulování ani stavění sněhuláků nás neminulo, v pondělí již první samotné lyžovaní. Počasí nám přeje, máme se krásně a užíváme si sníh. Na facebookové stránky školy přidáváme denně fotografie - můžete nahlédnout. Do galerie Lyžařský výcvik - Smržovka byly přidány fotografie.

• Hodina přírodopisu v 5.třídě

• 2.3.2020

V páté třídě žáci probírali v hodině přírodopisu třídění organismů a v rámci tohoto učiva jsme si i udělali pokus s kvasnicemi, který se žákům velmi líbil. Do galerie Hodina přírodopisu v 5.třídě byly přidány fotografie.

• Výtvarný projekt  Z pohádky do pohádky  ve školní družině
          • Výtvarný projekt Z pohádky do pohádky ve školní družině

• 27.2.2020

Školní družina se zapojila do výtvarného projektu Městského knihovny Louny Z pohádky do pohádky. Děti vytvořily leporela s jejich oblíbenou pohádkou a jejich povedená dílka budou zdobit prostory knihovny od 17. března 2020. Do galerie Výtvarný projekt  Z pohádky do pohádky ve školní družině byly přidány fotografie.