Lipenec 119
    440 01 Louny

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Provoz školní družiny

Vychovatelka Pavlína Nováková e-mail: novakova@zs-lipenec.eu    KONTAKT ' 737 248 037

Vychovatelka Radka Staňková e-mail: stankova@zs-lipenec.eu

Školní družina otevřena denně od:

Pondělí - Pátek  od 6:15 - 7:15 hodin a odpoledne od 11:00 - 16:00 hodin

1) PROJEKT 2018/2019:

Školní družina se zapojila ve školním roce 2018/2019 do nového projektu "Sportuj  ve škole"

Hrát hry, zkoušet nové sportovní aktivity a zároveň se u toho bavit pohybem se svými spolužáky? To vše a mnohem více čeká na holky a kluky díky novému projektu. Od září 2018 tak holky a kluci budou v rámci pobytu ve školní družině zkoušet různé pohybové aktivity od opičích drah a sportovních her až po základy oblíbených sportů, jakými jsou například basketbal či volejbal. Bližší informace obdrží žáci ZŠ Lipenec od vychovatelky ŠD.

2) DOKUMENTY:

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná