• Hudební kroužek

• 28. 6. 2022
      • 28.6.2022

Školní rok 2021/2022 končí a všichni hodnotí píli v druhém pololetí. I náš hudební kroužek se může chlubit prvními úspěchy. Pilně jsme cvičili, vesele zpívali a nacvičili první písničky s doprovodem na ukulele. V nahrávce vás zveme na náš společný koncert. Přejeme vám slunečné a pohodové prázdniny plné krásných zážitků.

• Práce žáků 1.- 3.třída

• 30. 6. 2022
      • 30.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Práce žáků 1.- 3.třída .

Konec školního roku nám zaklepal na dveře a my vkládáme poslední ukázku prací žáků 1.-3.tř. Všem přejeme krásné prázdniny a budeme se těšit na další společnou tvorbu v příštím školním roce.

• Diplomy za sportovní výkony

• 30. 6. 2022
      • 30.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Diplomy za sportovní výkony.

Snažíme se odpad netvořit. Pokud už ale vznikne, je třeba ho správně třídit a opět využít. V celoroční soutěži ve sběru papíru, víček, baterií a vysloužilého elektrozařízení obdrželi v letošním roce čestné uznání a věcné ceny za 1. místo Eliška, za 2. místo Libor a na 3. místě se umístila Eva. V příštím školním roce máte šanci i vy. Dnes se rozdávaly diplomy za sportovní výkony. Každý žák II. stupně obdržel účastnický diplom za OVOV a Olympijský víceboj. Po coronavirové pauze se někteří žáci opět dostali do dobré sportovní formy. Po loňském hubeném roce na dobré výkony se letos zablísklo na lepší časy a v každé třídě se našel všestranný sportovec, který obdržel odznak všestrannosti. Nejhodnotnější - stříbrný odznak získala Kristýna ze VI. třídy. Bronzovým odznakem se můžou pyšnit Sára ze VI. třídy, Anna ze VII. třídy, Kristýna a Karel z VIII. třídy a Matyáš z IX. třídy. Snad se v příštím školním roce někdo dočká odznaku zlatého. Moc vám to všem přeji. A POKUD BY SI I RODIČE CHTĚLI VYZKOUŠET JAKOU MAJÍ FYZIČKU, ODZNAK VŠESTRANNOSTI JE OTEVŘEN I VEŘEJNOSTI. STAČÍ SE ZAREGISTROVAT NA WWW.ODZNAKVSESTRANNOSTI.CZ A ZAČÍT PLNIT TŘEBA JEN JEDNU DISCIPLÍNU. MŮŽETE SE POROVNAT SE ZNÁMÝMI SPORTOVCI I MEZI SEBOU, A TO BEZ OHLEDU NA VĚK.

• Poděkování od Spolku Ukliďme Česko
    • Pěší výlet do Hřivic

• 29.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Pěší výlet do Hřivic .

Předposlední den školního roku si žáci 6. třídy zpříjemnili pěším výletem do nedalekých Hřivic, cesta nám zlehka ubíhala a po jejím zdolání jsme si odpočinuli na místním hřišti. Síly jsme doplnili svačinkou, děti si zaskotačily na prolézačkách, než se během chvilky proměnily v živé figurky "venkovního člověče nezlob se". V tomto týmovém duchu plném zábavy a her si na hřišti vysoutěžily sladké odměny. Na konci výletu jsme navštívili ještě poníky, které jsme podarovali zdravými dobrotami. Děkujeme zúčastněným maminkám za nabídnutou pomoc a budeme se těšit na další společné zážitky v následujícím ročníku!

• Lesopark Chomutov

• 29.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Lesopark Chomutov.

V pondělí 27.6.2022 jsme vyjeli se žáky 1.-3.ročníku na školní výlet do chomutovského lesoparku. Počasí nám přálo, viděli jsme spoustu zvířátek a děti si výlet užily - včetně zakoupení občerstvení a suvenýrů.

• Výlet do Národního muzea

• 29.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Výlet do Národního muzea.

Konec školního roku jsme si zpříjemnili výletem do Prahy. Naším cílem byly expozice v Národním muzeu a zároveň si děti přišly na své také procházkou po Václavském náměstí, nákupem suvenýrů a návštěvou občerstvení v oblíbeném fast foodu.

• Výlet - 9.třída

• 29.6.2022

Do fotoalba byla přidána nová galerie Výlet - 9.třída.

Žáci 9. třídy vyrazili v úterý 28. června na školní výlet do Loun. Nejdříve navštívili chrám sv. Mikuláše a podívali se na Louny z věže kostela. Pak se absolventi naší školy přesunuli do lounského bowlingu, kde mezi sebou soupeřili. Všichni si výlet užili.