• Okresní kolo soutěže mladých zdravotníků
    • Turnaj v minifotbale

• 20. 4. 2018
      • Dne 18. 4. 2018 vyrazil tým ZŠ Lipenec posbírat zkušenosti na okresníh turnaj v minifotbale, který se konal za krásného počasí na umělém trávníku v Postoloprtech. Do galerie Turnaj v minifotbale byly přidány fotografie.

• Plavecký výcvik

• V měsících leden až březen se žáci z 1. stupně ZŠ zúčastnili plaveckého výcviku v Postoloprtech. Na závěr výcviku probíhaly soutěže a žáci dostali "Mokré vysvědčení" na kterém byly popsány jejich plavecké schopnosti.
        Většina žáků obdržela hodnocení ,,delfín", čili dobrý plavec a šikulka ve vodě. Že se dětem výcvik líbil, je vidět na přiložené fotografii. Do galerie Plavecký výcvik byly přidány fotografie.

• Úklid okolí školy

• 11. 4. 2018
      • 11.4.2018

V rámci předmětu pracovních činností a oslav dubnového svátku "Den Země" jsme si společně se žáky školy uklidili naše okolí. Do galerie Úklid okolí školy byly přidány fotografie.

• Okresní kolo ve vybíjené

• 9. 4. 2018
      • Dne 5.4.2018 se vybraní žáci školy zúčastnili oblastního kola ve vybíjené. Náš tým zatím nemohl pomýšlet na medailové umístění, ale během turnaje jsme nasbírali mnoho cenných zkušeností.Do galerie Okresní kolo ve vybíjené byly přidány fotografie.

• Sportovní akce

• 5. 4. 2018
      • 5.4.2018

Dne 3.4.2018 jsme se zúčastnili okresního kola OVOV. V soutěži družstev jsme se umístili na 4. místě. V soutěži jednotlivců jsme v kategorii chlapců získali 2. místo. Do galerie Sportovní akce byly přidány fotografie.

• Den vody v páté třídě

• 5.4.2018

Soutěže se až na jednoho zúčastnili všichni žáci. Nejlépe, na druhém a třetím místě v rámci celé školy se umístili Noi a Mates B. I ostatní fotografie však byly velmi zdařilé a zaslouží si, aby je viděly i ostatní žáci a rodiče Do galerie Den vody v páté třídě byly přidány fotografie.